Regulamin rezerwacji

Regulamin określa zasady rezerwacji apartamentu “Szampan i Sekrety” prowadzonego jako jednoosobowa działalność gospodarcza przez Aleksandrę Rasz pod firmą Kiarama.Aleksandra Rasz, ul. Konopnickiej 3, 05-806 Pęcice Małe, NIP 534-201-09-55

 

1. Rezerwacji można dokonać w jeden z następujących sposobów:

  1. poprzez formularz on-line na stronie szampanisekrety.com/rezerwacja
  2. mailowo po wysłaniu zgłoszenia z wymaganymi danymi na adres recepcja@szampanisekrety.com

2. Rezerwacja jest ważna od momentu wpłynięcia kwoty rezerwacji na konto właściciela apartamentu.

3. Płatność jest dokonywana albo za pośrednictwem systemu przelewy24.pl (płatność on-line), paypal.com albo jako tradycyjny przelew na konto:

 

Aleksandra Rasz

 

Deutsche Bank 71191010482669772905970001

4. W przypadku wybrania opcji przelewu tradycyjnego utrzymywana jest Wstępna Rezerwacja. W przypadku braku wpłynięcia kwoty rezerwacji na podane konto jest ona anulowana przez właściciela apartamentu po upływie 72 godz. od momentu mailowego zadeklarowania chęci rezerwacji przez Gościa

5. W przypadku Anulacji Rezerwacji, która nastąpi najpóźniej na 21 dni przed datą rozpoczęcia pobytu Anulacja jest bezpłatna. Szampan i Sekrety zobowiązany jest w terminie 21 dni do zwrotu pełnej wpłaconej kwoty.

6. W przypadku Anulacji Rezerwacji poniżej 21 dni przed datą przyjazdu wpłacona suma nie jest zwracana Gościowi. Anulacje w takim terminie wiążą się z utratą pełnej wpłaconej kwoty.

7. Termin rezerwacji można bezpłatnie zmienić na inny, dostępny termin. Chęć zmiany należy zgłosić mailem na adres recepcja@szampanisekrety.com w terminie powyżej 14 dni przed datą rozpoczęcia pobytu. Możliwa wymagana dopłata w przypadku, gdy w nowym terminie obowiązują wg aktualnego cennika wyższe ceny niż opłacona rezerwacja. W przypadku cen niższych niż opłacona rezerwacja różnica w cenie nie jest zwracana.

8. W trakcie dokonywania Rezerwacji Gość wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych serwisu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu Rezerwacji.

9. Dokonanie rezerwacji poprzez wpłatę kwoty rezerwacji oznacza, iż Gość rozumie i wyraża zgodę na warunki niniejszego Regulaminu rezerwacji oraz Regulaminu pobytu w apartamencie “Szampan i Sekrety” dostępnego na stronie www.szampanisekrety.com

10. Rezerwacji apartamentu może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia.